bg

Golf & Country Club Capelle aan den IJssel

Capelle aan den IJssel
Menu

De pro's

Op de Golfschool zijn vier golfpro’s actief die lessen aanbieden die toegankelijk zijn voor leden en niet-leden. Deze lessen zijn mogelijk in groepsverband of individueel. De Golfschool is gevestigd op de Capelse Golfbaan, vlakbij Rotterdam, is makkelijk bereikbaar en u kunt er gratis parkeren.

Hans von Burg

Hans von Burg is al meer dan 25 jaar golfprofessional.

Goed leren golfen met een swing die bij u past.

Het doel is om golfers een golflesmethode aan te bieden die aansluit op de leerstijl van de leerling. Snel en goed leren golfen kan!

 

Het HappyGolf systeem zorgt er voor dat golfers succes ervaring beleven. Uw Handicap verlagen met 4 slagen dit seizoen? Het is écht mogelijk. Hans von Burg speelde zelf 10 jaar lang in de top van de Nederlandse professional tour en 5 jaar voor het Nederlands professional team, zijn golfprogramma’s van HCP 54 tot 0 zijn doelgericht en blijven altijd in ontwikkeling. Golfessen op Capelle kunt u online boeken. Beste golflessen te Rotterdam.

Individuele lessen en lessen in klein groepsverband:

  • lessen op de driving range en de mogelijkheid van baanlessen (course management)
  • speciale themalessen (bijvoorbeeld: putten, chippen, pitchen, bunkerslagen, swing, driver)
  • jeugdlessen
  • competitietrainingen
  • lesprogramma van stap 1 (baanpermissie) tot en met stap 9 (singel handicap)

Privé lessen:

1 persoon, 25 minuten - € 32.50,-
2 personen, 25 minuten - € 17,50 per persoon
1 persoon, 50 minuten - € 65,-
2 personen, 50 minuten - € 32.50,- per persoon

3 personen, 50 minuten - € 70,-

4 personen, 50 minuten  - € 80,-

De tarieven voor de lessen zijn inclusief 1 mandje ballen.

Wanneer u verhinderd bent voor de les dient u deze uiterlijk 24 uur van tevoren af te zeggen. Bij niet of niet tijdige annulering van de les zullen wij u € 30,- in rekening brengen.

Leskaart 6 lessen

1 persoon, 25 minuten x 6 - € 185,-

Leskaart 11 lessen programma

1 persoon,  11 x 25 minuten - € 325,-
2 personen,  11 x 25 minuten - € 350,-

1 persoon, 11 x 50 minuten - € 650,-
2 personen, 11 x 50 minuten - € 650,-

Thema trainingen en groepslessen

€ 20,- per persoon vanaf 3 personen of meer

Baanpersmissie in 1 maand vanaf € 150,-

Baanpermissie in 1 dag - op aanvraag

Voor de website van Hans von Burg - klik hier  

Boeken van golflessen bij Hans von Burg:

Lessen kunt u online boeken. Ga naar de online agenda van Hans von Burg.
U kunt ook bellen: 06-53299892 of een email sturen naar: hansvonburg@hotmail.com

 

Michelle Wouters

Vanaf half februari 2023, zal ik Michelle Wouters Golfschool Capelle komen versterken. Mijn passie voor golf is ontstaan in 2000, toen ik door mijn ouders voor het eerst werd meegenomen naar golfbaan Cromstrijen.
Na vele jaren als amateur nationale wedstrijden te hebben gespeeld, heb ik in 2020 besloten de PGA Holland opleiding te gaan volgen tot teaching professional. Tijdens het volgen van deze opleiding, heb ik het les geven gecombineerd met spelen van professionele wedstrijden.

Afgelopen december heb ik kwalificatie wedstrijden voor de Europese Tour gespeeld, om ervaring op de doen op het hoogste niveau. Tijdens het spelen heb ik gemerkt dat ik coachen van spelers beginner of gevorderd mij veel meer voldoening geeft. Het wordt tijd om mijn kennis en passie te gaan delen.

Iedereen is uniek, elke swing is anders. Mijn kracht zit in mijn inlevingsvermogen en geduld.
Ik maak gebruik van TrackMan een systeem dat gegevens meet van onder andere de club en balvlucht data. Het systeem is een perfecte ondersteuning bij mijn lessen, u ziet precies wat u doet.


Als introductie bied ik februari en maart het volgende kennismakingsarrangement aan:
                1 uur  TrackMan analyse
                1 uur  swing les
                1 uur  kort spel les           

3 lesuren voor € 150,00


Ik ben aanwezig op Vrijdag en Zondag, u kunt lessen boeken via mijn online agenda of door een berichtje te sturen.
Mocht u vragen hebben schroom niet om contact met mij op te nemen.

Tot snel op golfbaan!

Michelle Wouters  06-51980746
Michelle Wouters (Golfschool Capelle) - iGOLFINSTRUCTOR

 

Evan de Vries

Eind 2022, begon ik met lesgeven bij Golfschool Capelle. Mijn naam is Evan de Vries en ik ben gek op golf. De liefde voor het golfspel is bij mij ontstaan toen mijn vader mij op achtjarige leeftijd in het weekend meenam naar diverse golfbanen. Het is dan ook geen verrassing dat ik in 2021 besloot de opleiding tot teaching professional bij PGA Holland te volgen om zo mijn passie voor golf door te kunnen geven aan anderen.

Mijn focus ligt vooral bij de jeugd van Golfschool Capelle. In mijn lessen, maak ik de jeugd enthousiast voor de golfsport, maar zorg ik er ook voor dat ze technisch elk jaar beter worden. Omdat ik zelf ook nog jong ben, weet ik precies hoe ik de jeugd kan prikkelen voor het golfspel.

Om te zorgen dat de nieuwkomers bij de jeugd van Golfschool Capelle zich gelijk thuis voelen bied ik een ‘’introductie tot golf’’ cursus aan, hierin zorg ik er voor dat alle beginners binnen 3 privélessen een basisniveau hebben, en zo gelijk goed mee kunnen draaien in de wekelijkse jeugdlessen op zondag. Uw kind kan natuurlijk ook een gratis proefles meedraaien op zondag, en op basis daarvan bepalen of zij/hij wekelijks mee wil doen.

Introductie tot golf voor jeugd - Klik hier

Tel: 0612344595

Mail: evandevries04@gmail.com

 

Frans Willem Castien

Frans Willem kwam 55 jaar geleden op de Kennemer Golf & Country Club in aanraking met de golfsport. Volgde zijn opleiding tot golfprofessional op de Koninklijke Haagsche Golf & Country Club en aan het Van Swinderen Golfcollege. Frans Willem is teaching professional sinds 1978 en A-professional sinds 1984.


Hij werkte als teaching professional bij golfclub Oude Maas en bij DSV Concordia Golf in Delft en is sinds 1984 als professional werkzaam voor de Golf & Country Club Capelle aan den IJssel.

Boeken van golflessen bij Frans Willem Castien:

Lessen kunt u telefonisch reserveren: 06-53281821

 

Capelle aan den IJssel
Laatste nieuws »