bg

Golf & Country Club Capelle aan den IJssel

Bestuur & Commissies

André Korenhof Voorzitter Algemene zaken en contact met de gemeente
Damescommissie
Herencommissie
Fabulous Golf
Samenw. Golfclubs West Nederland
Lex Cleton Secretaris Automatisering en Communicatie
Algemene zaken
Marketing
Personele en contractuele aangelegenheden
Secretariaat
Robert-Jan Daniëls Penningmeester Financieel beleid
Jeugdcommissie
Peter de Munnik Baancommissaris Baancommissie
Regel- & Handicapcommissie
Joke den Boer-Mastenbroek Bestuurslid Avond Instuif Commissie
Commissie Bedrijven & Evenementen
Commissie Een Leven Lang Golf
Commissie Social Mix
Tom Geerdes Bestuurslid Clubhandicapcommissie
Introductiecommissie
Marshalcommissie
Jacques Daamen Bestuurslid Clubhuiscommissaris
Paul Verver Bestuurslid Commissie Capels Senior Open
Technische Commissie
Wedstrijdcommissie

Stichting Handicart

Club Consul Stichting Handicart Jan Willem Elte Via het secretariaat
telefoonnummer:  010 - 44 22 485
e-mail: info@golfclubcapelle.nl

Old Grand Dad

Club Consul Old Grand Dad Jan Goud Via het secretariaat
telefoonnummer:  010 - 44 22 485
e-mail: info@golfclubcapelle.nl

Commissies

CommissieVoorzitterLeden
Baancommissie Peter de Munnik Paul Hollman
Freek Koster
Rob Peekstok
Commissie van Beroep   Janet de Munnik-van der Plas
Jan Prins
Gerard van der Wende
Commissie Capels Senior Open Mike Gallagher Erica van Eik
John Jansen
Rob Moelker
Marten Riedijk
Ad Verhoeff
Harrie Vugts
Clubhandicapcommissie Henk Spek Lies Elte-Pool
Marcel Geerdink
Bas van Nes
Joop van Oord
Jan Vollebregt
Damescommissie Sybille Obluda Greet Gallagher-Eltink
Marianne Gronheid
Anneke Jansen-Zijlmans
Lucylle Munne-van den Brande
Martine  Pieneman-van Eijk
Anneke Stekelenburg-van Doorn
Marianne Verhoeff-Erkelens
Commissie Een Leven Lang Golf Huib Pieneman Frans Willem Castien
Jan Willem Elte
Engelien Geerdink
Rick Nederhorst
Peter Schoone
Financiële commissie   Frits Bergsen
Bas Poldermans
Golfweekcommissie      
Herencommissie Wim Westerhout Auke de Boer
Ad Burger
Rien Eland
Hans Hofman
Paul van der Horst
Jan Ochtman
Rick Nederhorst
IJsbrand van der Velden
Introductiecommissie Wil Vuijk-Mastenbroek Frank Jongepier
Valery Kolk-Davis
Adrie Nieuwenhuyse-Broeders
Jeugdcommissie Vacature Robert-Jan Daniëls
Marshalcommissie   Marshal Coördinator:
Jan van der Wijngaart

Coördinator AED:
Dieneke van Wessem

Regel & Handicapcommissie Rinus Commijs Robert Domey
Peter Hakkesteegt
Harrie Vugts

Club Referees:
Sybille Obluda
Robert-Jan Visser
Commissie Social Mix Peter Schoone Wijntje de Graaf-de Bruin
Aad Kramer
Jan Muller
Jan ten Raa
Marijke Wehmeijer
Technische commissie
(verzorgt NGF-competitie)
Martijn Steine Daniëlla Wijnveldt
Carolina van Rongen
Wedstrijdcommissie Francies Ochtman-Jongerius Karin Cleton-Schimmel
Laurens Franken
Janet de Munnik
Marco Noordam
Sybille Obluda
Anneke Versluis-Talsma
Corinne van der Veen
Peter de Waard
Gert van der Wouden
Avond Instuif Commissie   Tessica Dam
Marly Stuurman
Laatste nieuws »