bg

Golf & Country Club Capelle aan den IJssel

Menu

Bestuurs- en Commissieleden

 

Auke de Boer Voorzitter Algemene zaken en contact met de gemeente
Damescommissie
Herencommissie
Samenw. Golfclubs West Nederland
Wedstrijdcommissie (tijdelijk)
Lex Cleton Secretaris Automatisering en Communicatie
Algemene zaken
Marketing
Personele en contractuele aangelegenheden
Secretariaat
Technische Commissie (tijdelijk)
Robert-Jan Daniëls Penningmeester Financieel beleid
Jeugdcommissie
Golf-4daagse
Peter de Munnik Baancommissaris Baancommissie
Regel- & Handicapcommissie
Commissie Capels Senior Open
Joke den Boer-Mastenbroek Bestuurslid Avond Instuif Commissie
Commissie Bedrijven & Evenementen
Commissie Een Leven Lang Golf
Commissie Social Mix
Golf voor Gehandicapten (G voor G)
Tom Geerdes Bestuurslid Commissie Maandaginstuif
Introductiecommissie
Marshalcommissie
Jacques Daamen Bestuurslid Clubhuiscommissaris
-  Vacature  - Bestuurslid Technische Commissie
Wedstrijdcommissie

Stichting Handicart

Club Consul Stichting Handicart Jan Willem Elte Via het secretariaat
telefoonnummer:  010 - 44 22 337
e-mail: info@golfclubcapelle.nl

Old Grand Dad

Club Consul Old Grand Dad Roy Wekker Via het secretariaat
telefoonnummer:  010 - 44 22 337
e-mail: info@golfclubcapelle.nl

GEO - Golf Environment Organization

Werkgroep GEO Jacques Daamen
Margot van der Haagen
Peter de Munnik
Via het secretariaat
telefoonnummer:  010 - 44 22 337
e-mail: info@golfclubcapelle.nl

Veiligheid en basis hulp verlening

Coördinatie BHV Auke de Boer
Ruud de Groot
Via het secretariaat
telefoonnummer:  010 - 44 22 337
e-mail: info@golfclubcapelle.nl

Fabulous Golf

Fabulous Golf André Korenhof Via het secretariaat
telefoonnummer:  010 - 44 22 337
e-mail: info@golfclubcapelle.nl

Commissies

Commissie Voorzitter Leden
Baancommissie Peter de Munnik Paul Hollman
Rob Peekstok
Commissie van Beroep   Janet de Munnik-van der Plas
Gerard van der Wende
Commissie Capels Senior Open Mike Gallagher André Bonthuis
Lia Breda
John Jansen
Rob Moelker
Jan Ochtman
Marten Riedijk
Carin de Vaal
Ad Verhoeff
Harrie Vugts
Commissie Maandaginstuif Henk Spek Marcel Geerdink
Bas van Nes
Joop van Oord
Jan Vollebregt
Marjan de Wolff
Damescommissie Martine Pieneman-van Eijk Greet Gallagher-Eltink
Hanny Geelkerken-van der Linden
Marianne Gronheid
Maria Jansen-Houwer
Maja Iseger-Stellingwerff
Anneke Jansen-Zijlmans
Marianne Verhoeff-Erkelens
Commissie Een Leven Lang Golf Huib Pieneman Jan Willem Elte
Rick Nederhorst
Financiële commissie   Ger Bosman
Peter Booster
Golf-4daagse   Ingrid Janssen
Arie de Ridder
Gijs Stuurman
Golf voor Gehandicapten Joke den Boer-Mastenbroek Jan ten Raa
Noortje Elfring
Willem Rozema
Herencommissie Wim Westerhout Geert Geelkerken
Jan Gronheid
Paul van der Horst
Gijs van Meer
Jan Ochtman
Rick Nederhorst
IJsbrand van der Velden
Introductiecommissie Wil Vuijk-Mastenbroek Marjan van Ingen-Weber
Maja Iseger-Stellingwerff
Valery Kolk-Davis
Adrie Nieuwenhuyse-Broeders
Jeugdcommissie Robert-Jan Daniëls Miranda Buijs
Alex Dekker
Marshals   Marshal Coördinator:
Hans van der Hoeven
Coördinator AED:
Dieneke van Wessem
Regel & Handicapcommissie Rinus Commijs Robert Domey
Peter Hakkesteegt
Harrie Vugts
Robert-Jan Visser

Club Referees:
Sybille Obluda
Robert-Jan Visser
Commissie Social Mix Jan ten Raa Noortje Elfring
Daan van Golden
Elly van der Noordt-Allewijn
Technische commissie
(verzorgt NGF-competitie)
Dick de Vaal Laurens Franken
Martin Meijer
Anthony van der Wilden
Wedstrijdcommissie Sybille Obluda Jacqueline van den Berg
Karin Cleton-Schimmel
Conja Franken-Raab
Janet de Munnik
Marco Noordam
Peter de Waard
Gert van der Wouden
Avond Instuif Commissie  Ton de Waardt  

 

Capelle aan den IJssel 7
Laatste nieuws »