bg

Golf & Country Club Capelle aan den IJssel

Capelle aan den IJssel
Menu

Wat leuk……golfen met je (klein)kind!

Nu de zomer in aantocht is, wat is er leuker dan golfen met je kind, kleinkind, neefje of nichtje?!

Afgelopen weekend hebben veel ouders en grootouders weer meegedaan met de ouder/kind wedstrijd en ook ouder/kind les – en dat werd een happening!!

 

Vrijdag 16 mei werd de ouder/kind wedstrijd gespeeld over 9 holes op onze club. In een greensome wedstrijd werd door 8 koppels gestreden om de ‘gouden’ bokaal. Sommige ouders hadden hun clubs al enige tijd niet meer gebruikt, maar dat maakte hen zeker niet minder enthousiast (zeg maar; beetje fanatiek…)

Het ging dan ook wel ergens om: de eer en de ‘gouden’ ouder-kind- bokaal!

Na de gezamenlijke afslag werd gediscussieerd over de beste bal om mee verder te slaan, en daarna volgden nog veel aanwijzingen over waarheen, hoever en met welke club. Volop overleg tussen ouders en kinderen. Juist erg leuk om van je kind te leren of te merken wat die al weet en kan!

Uiteindelijk werd de bokaal deze keer gewonnen door Madeline samen met haar vader Rutger. Zij namen de bokaal (na 2 jaar!) over van Aron & vader Steven. Goed gedaan en van harte proficiat ! Omdat de uitreiking plaats vond tijdens de ouder/kind- les op zondag, nam moeder Cynthia samen met Madeline de bokaal in ontvangst Wat je noemt team-work dus!

Zondag jl werd door Hans een ouder/kind les georganiseerd. De eerste groepen startten met een wedstrijdje putting, die met een spannende stroke werd gewonnen door Dirk, de vader van Billy. Daarna werd de les voortgezet op de driving range.Eerst een warming up tot we spagetti-armen hadden, en wat balletjes inslaan. Met wat aanwijzingen van Hans bleek dat ons lichaam soms na jaren de swing nog wel herinnert, en vlogen er mooie ballen weg vanaf de matjes! Toen was iedereen klaar om de baan in te gaan….en werd virtueel de baan van Margraten gelopen. Al met al een leerzaam maar vooral enorm gezellig uurtje!

 

De laatste lesgroep van onze jeugd ging met ouders de baan in. Op de eerste 9 holes werden mooie slagen gemaakt en zelfs een birdie gemaakt door team Jordy en zijn vader. Tijdens deze 2 dagen was een veelgehoorde opmerking door de ouders en opa’s & oma’s, dat het zo leuk is om samen met je (klein)kind door de baan te lopen en zo leuk om samen spelletjes te spelen!

Houd dit vooral vast nu de komende periode mooi weer wordt, kom gezellig samen naar de baan en ga samen wat oefenen en/of spelen. Gewoon super leuk!!

 

Namens de Jeugdcommissie een sportieve en gezellige zomerperiode gewenst!

Capelle aan den IJssel
Laatste nieuws »